Third part

28. prosince 2012 v 14:00 | *Tessie♥* |  I'm sorry

Třetí díl

... povídky mé kamarádky ...
(13+)


I'm sorry

Probudila jsem se a slyšela hádku. Oblíkla jsem si župan, potichu jsem pootevřela dveře a koukala na ně. "TY IDIOTE!" řval Niall a mlátil do Harryho. Harry se ani nehnul, jen po každém úderu trochu zakvičel bolestí. "Nialle, myslíš, že to má cenu se hádat?" zeptal se a nechal do sebe dál mlátit. "Ty pitomče nadrženej!" křičel Niall dál. "Nialle, já ti nechci ublížit, ale pomalu mi dochází trpělivost. Nechci tě uhodit," říkal téměř klidně Harry. "Ty… tý… tý… debile," docházely Niallovi nadávky.
"Fajn," vydechl Harry a chytil Nialla za zápěstí a srazil ho k zemi, "Nialle, nechtěl jsem tě ponížit před Bety, ale ty sis o to řekl sám." Zvedl oči ke mně a mně došlo, že si mě už všiml dřív. Niall se v jeho pevném sevření bezmocně vrtěl. Podařilo se mu zaklonit hlavu a zahlídl mě taky. "Bet, jak… jak dlouho už…" chtěl se zeptat Niall, ale já ho přerušila. "Dost dlouho na to, abych se těmhle kohoutím zápasům musela zasmát," řekla jsem, ale do smíchu mi nebylo, "Harry, pusť ho! Dyť mu zlomíš ruku," poručila jsem Harrymu a on poslechl. Oba se postavili a já jsem šla za Niallem.
Pohladila jsem ho po tváři a zvedla mu bradu, aby se mi koukal do očí. "O co ses snažil, Ni?" zeptala jsem se ho a koukala do jeho krásných modrých očí. "Bety, já… chtěl jsem…" "… se nechat zmlátit?" dokončila jsem za něj a Harry se uchechtl. "Harry, ty sklapni!" poručila jsem a dál se koukala Niallovi do očí. "Hmm… ne… chtěl jsem HO zmlátit," řekl a mnul si zápěstí od Harryho sevření, "Chtěl jsem tě pomstít." "Jo a to se ti hodně povedlo," usmála jsem se a pohladila ho po modrém zápěstí. Niall si jen povzdechl a vydal se do kuchyně pro další led - na svou ruku.
Otočila jsem se na Harryho a Harry si všiml rozbitého nateklého rtu. "Bet, co ti udělal?" zeptal se a zatvářil se ustaraně. "Nic, jen… jen jsem upadla," zalhala jsem. "Ale no tak, vím, že ti něco udělal," řekl a koukal se na Niall, který stál ve dveřích z kuchyně se sáčkem ledu na zápěstí. "Harry, to nic, neřeš to," řekla jsem, ale neposlechl a rozzuřeně se vydal za Niallem. "Ne, Harry, NE!" zakřičela jsem a doběhla mezi něj a Nialla. Niall stál vyplašeně ve dveřích a Harry se mě snažil obejít. "Harry! NECH-HO-BÝT!!!" zakřičela jsem a Harry zůstal stát a jen na Nialla vražedně koukal.
Oddychla jsem si a odstrčila ho trošičku dál. "Harry," vydechla jsem mu potichu do ucha, "Já… Chci tě zase vidět… Ale nechci ublížit Niallovi." Harry kývnul a odešel.
"Jsem slaboch," povzdechl si Niall. Otočila jsem se a šla k němu. "Ni, já tě miluju takového, jaký jsi," usmála jsem se, "Nevadí mi, že nejsi tak silný, jako Harry. Pro mě jsi dokonalý." "Vážně?" zeptal se. "Ano, Nialle. Miluju tě," odpověděla jsem.
Objal mě a políbil. Oba jsme zavyli bolestí, protože mě zabolel ret a Niall si pohnul se zápěstím. "To jsme dopadli," zasmála jsem se. "Jo, to teda," řekl Niall, ale do smíchu mu nebylo, "A je to jen moje vina!" "Ni, poslouchej mě!" poručila jsem mu, "Nialle, každý dělá chyby. Nesmíš si to vyčítat, pak to bude ještě horší, než to je." Niall se usmál a políbil mě na druhou stranu rtu a radši mě chytil druhou rukou.
Šli jsme do ložnice a Niall mě povalil na postel. Chtěl mi svléknout župan, ale zase si pohnul zápěstím a zavyl bolestí. "Nialle, dneska ne," usmála jsem se a on souhlasil, "Měl bys jít k doktorovi s tím zápěstím. Nevypadá to dobře." Opět souhlasil.
Oblékli jsme se a šli ven z jeho domu. On nasedl do auta a jel k doktorovi a já jsem šla zpět do hotelu.
Najednou někdo vyskočil z křoví a dal mi ruce přes oči. Chtěla jsem začít křičet, ale poznala jsem jeho hlas. "Hádej, kdo jsem," řekl. "Harry, takhle mě neděs!" křikla jsem a otočila se na něj. Nenechal mě nic říct a vášnivě mě políbil. Sykla jsem bolestí. "Áh, promiň," omluvil se. "Hmm, to je dobrý," řekla jsem a políbila ho zpět. I když mě ret bolel, nedokázala jsem se od něj odlepit. Zvládl to sám, když mu došel vzduch. "Bety, já tě asi miluju," řekl a já bych sebou asi švihla, kdyby mě nedržel. "Harry, to… to… to nemyslíš…" "Vážně? Ale myslím! Nedokážu na tebe přestat myslet. Potřebuju tě!" řekl Harry.
------------
Autorka: Carly :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama