4th Part

27. října 2012 v 19:53 | Tessie |  Exuse Me

Čtvrtý díl

...mojí vlasní povídky...

Excuse me

"Zayne jak si mohl!...."
-
Seděla jsem tam dalších dvacet minut. Pzorovala jsem kolemjdoucí lidi. Někteří byli naštvaní, uplakaní, šťastní, nervózní z prvního letu a tak podobně. Zazvonil mi telefon. Zvedla jsem ho. Byla to máma, která se dozvěděla, že nám přesunuli let. Povídali jsme si a najednou se konečně z toalet vynořil Zayn s uplakanýma očima.
"Mami já musím končit. Pa" a položila jsem to. Nenechala jsem mámu ani rozloučit se. Místo toho jsem už běžela k Zaynovi.
"Zayne! Co se děje?" zeptala jsem se, ale neodpověděl mi. Místo toho ještě přidal do kroku. Staoupla jsem si před něj a a tím mu zatarasila cestu. On do mě vrazil, zadíval se mi do očí a mě zase zamrazilo. Jak to dělá? On je snad mimozemšťan nebo co. Vážně to nechápu.
Zvedla jsem hlavu a viděla jak si všimnul Harryho. V tu ránu mě chytil za ramena a obešel mě. Sedl si zase na lavičku a vypadal stejně jako předtím.
Napadlo mě si dojít do kavárny pro kabát.
Seděli tam všichni až na Zayna. Sedla jsem si. Kluci se na mě dívali. Pořád. A nepřestali ani když jsem se jich zeptala co se děje. Propalovali mi díru do mozku. Zakryla jsem si oči. Pak jsem si naštěstí vzpoměla, že jsem ještě nesnídala. Zvedla jsem ruku. Číšnice ke mně okamžitě přikcupitala na dvaceticentimetrových podpatcích.
"Copak si dáte?" zeptala se mě medovým hláskem. Nemohla jsem si nevšimnout jak z ní kluci byli mimo. No aby ne. Měla upnuté růžové tílko, přez něj černou vestičku a z velkého výstřihu jí koukala kraječka od podprsenky. Bokové džíny jí zakrývala klasická číšnická zástěrka. Pořád na ní zírali.Teda všichni ne. Harry ne. Ten se koukal na lavičku, kde seděl Zayn.
"Prosím jedno velké Caffe Latte a k němu dva muffinky."
"Takže jedno laté a mufinky. To dělá přesně 5 $."
Podala jsem jí pětidolarovku. Ona se pousmála a odešla.
"Kluci?" zeptala jsem se opatrně...
----------
Autor: Tessie :*
Jak se vám to líbilo? Pište do komentů :)) Chcete další? --> Anketa pod článkem :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carly Carly | 27. října 2012 v 19:58 | Reagovat

dokonaly :************
my tak zajima o co de :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama